Det är dags för årets sista medlemsträff och som traditionen bjuder vankas det julfrukost! Tillsammans med Kinnarps bjuder Viared Företagsförening in till en trevlig frukost som dessutom bjuder på fina tips för en bättre kontorsmiljö. Du får en härlig möjlighet att träffa andra medlemmar, nätverka och avsluta året tillsammans.
När: 3 december
Var: Kinnarps, Företagsgatan 14, Viared
Program:
7:30 – 8:00 Julfrukost med riskgrynsgrön, julbröd, julskinka och tillbehör
8:00 – 8:10 Viared Företagsförening summerar året 2026
8:10 – 8:30 Företagspresentation – Lär känna Kinnarps
8:30 – 8:50 Anna-Karin Eckerlid – Så optimerar du dina kontorlslokaler
9:00 – 9:30 Inspireras av inredningslösningar i Kinnarps showroom
Så optimerar du dina kontorslokaler
Hur skapar vi kontor som är både kostnadseffektiva, hållbara och anpassade efter nya arbetssätt? Vi gästas av Anna-Karin Eckerlid, arbetsstrateg på Kinnarps, som delar insikter och konkreta råd från över 500 arbetsplatsanalyser.

Våra julfrukostar brukar vara populära och i år är antalet deltagare begränsat, så tveka inte att anmäla dig redan idag! Först till kvarn gäller.